Pomoc społeczna

PROMETEUS powrócił z "2-ma tarczami" z MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI w BOCCI

Email Drukuj PDF
Za nami zawody , które zmieniły oblicze Polskiej Bocci. Po pierwsze - były największymi w polskiej historii tej paraolimpijskiej dyscypliny. Po drugie - miały prawdziwie europejski zasięg . Organizatorzy – poznańskie Stowarzyszenie START i Polska Federacja Bocci Niepełnosprawnych byli pełni obaw. Zdawaliśmy sobie sprawę jak trudno będzie dorównać w Polsce europejskim standardom organizowania zawodów w tak trudnej dyscyplinie.
Poprawiony ( piątek, 22 listopada 2013 08:28 ) Więcej…
 

Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy III

Email Drukuj PDF

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ INTEGRACJI w Katowicach ma przyjemność zaprosić do Projektu: Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy III

- ulotka (pdf)
- informacja na temat projektu (pdf)
- oferta (pdf)


 

OGŁOSZENIE GOPS

Email Drukuj PDF

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w związku z realizowanym Projektem „Myśląc o przyszłości nie pozostawaj w tyle - DZIAŁAJ!” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego poszukuje:
1. osobę do przygotowania i prezentacji pokazu multimedialnego podsumowującego projekt (umowa zlecenie lub o dzieło). Pokaz ten odbędzie się w dniu 9 grudnia  2013r.
2. osobę do przygotowania i przeprowadzenia w dniu 9 grudnia 2013r. seminarium na temat równości szans (umowa zlecenie lub o dzieło).

Poprawiony ( poniedziałek, 04 listopada 2013 10:51 ) Więcej…
 

OSTATNI KWARTAŁ PROJEKTU

Email Drukuj PDF

 

Rozpoczął się już ostatni kwartał projektu „Myśląc o przyszłości nie pozostawaj w tyle – DZIAŁAJ!” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Wszystkie uczestniczki oraz uczestnicy są w trakcie, bądź ukończyli kursy zawodowe, które podnoszą ich kwalifikacje - dając większe możliwości znalezienia pracy.

Poprawiony ( poniedziałek, 04 listopada 2013 09:47 ) Więcej…
 

"Prometeus" przywozi puchar z Czech

Email Drukuj PDF
28 - 29 września 2013r odbył się w Havirovie - Czechy 10 jubileuszowy TURNIEJ BOCCIA . Havirovski TURNIEJ to pierwsza zagraniczna wyprawa Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i Przyjaciół "Prometeus" Konopiska. Turniej okazał się dla nas udany, gdyż  byliśmy jedyną drużyną z Polski i  uzyskaliśmy bardzo dobre wyniki .
Poprawiony ( wtorek, 08 października 2013 13:33 ) Więcej…
 

Prometeus w TV Orion

Email Drukuj PDF

"Niepełnosprawność to brak warunków dla niepełnosprawnych" - wywiad z prezesem "Prometeusa" Waldemarem Trószyńskim w TV Orion

(LINK)

 
Strona 10 z 20
Nawigacja: Home Pomoc Społeczna

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj8
Wszystkie w tygodniu8
Ostatni miesiąc369
Suma wejść455220