Pomoc społeczna

Edukacja Prometeusa

Email Drukuj PDF

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i Przyjaciół „Prometeus” oraz Gmina Konopiska zapraszają mieszkańców Gminy Konopiska do udziału w Projekcie pn. „Edukacja Prometeusza”

w piątek 10 stycznia 2014 r. o godz. 17.00
w Biurze Edukacji Aktywizacji    Konopiska  ul. Lipowej 5
odbędzie się spotkanie informacyjne na temat korzyści płynących z korzystania z Internetu skierowane głównie dla Osób po 50-tym  roku życia.
Na spotkaniu będzie można zapisać się na bezpłatny darmowy kurs komputerowy.

Więcej…
 

JUŻ NA NIEBIE GWIAZDKA ZŁOTA MRUGA RAZ PO RAZ. SKRZYPNĘŁY STAJENKI WROTA OJ WPUŚĆCIE TU NAS.

Email Drukuj PDF

Od lat w naszej gminie istnieje piękny zwyczaj wigilijnego spotkania z osobami niepełnosprawnymi, które odbywa się z inicjatywy wójta Jerzego Socha, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W tym roku spotkanie odbyło się  po raz drugi w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach. Przygotowania uroczystości podjęły się Dyrekcje Zespołu Szkół i Publicznego Przedszkola w Konopiskach wraz z nauczycielami i pracownikami obsługi.

Więcej…
 

WSZYSTKO CO DOBRE - SZYBKO SIĘ KOŃCZY...

Email Drukuj PDF

Zakończyliśmy szósty etap projektu „Myśląc o przyszłości nie pozostawaj w tyle – DZIAŁAJ!”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki , rozdział VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 poddziałanie 7.1.1 – Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

Poprawiony ( środa, 08 stycznia 2014 09:47 ) Więcej…
 

7 PUCHARÓW dla "Prometeusa"

Email Drukuj PDF

7 grudnia 2013r Zespół Szkolno-Przedszkolny im. M.Kopernika w Hutkach gm. Konopiska gościł już po raz 3-ci uczestników Międzynarodowego Integracyjnego Turnieju BOCCIA "Prometeus- Barbórkowy" , który odbył się pod patronatem : Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Szewińskiego , Wicemarszałka Województwa Śląskiego Mariusza Kleszczewskiego i Wójta Gminy Konopiska Jerzego Sochy

Więcej…
 

Z wizytą w operze

Email Drukuj PDF

Strauss uznawał „Barona cygańskiego” za swe największe kompozytorskie osiągnięcie. Zauroczony folklorem cygańsko-węgierskim stworzył operetkę oddającą piękno kultury obu tych nacji. Muzyka opisuje koloryt i swobodę puszty, żywiołowość cygańskiego obozowiska i elegancję wiedeńskich pałaców, dzieło aż roi się od wpadających w ucho melodii.

Poprawiony ( środa, 08 stycznia 2014 09:48 ) Więcej…
 

Wielka zbiórka płyt CD/DVD

Email Drukuj PDF

Poprawiony ( wtorek, 03 grudnia 2013 12:22 )
 
Strona 9 z 20
Nawigacja: Home Pomoc Społeczna

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj8
Wszystkie w tygodniu8
Ostatni miesiąc369
Suma wejść455220