Sport

Zawody Sołeckie w ramach XIV Dni Gminy Konopiska - Tenis Stołowy, Szachy

Email Drukuj PDF

Niedziela,17 maja, była kolejnym terminem zawodów sportowych w ramach XIV Dni Konopisk 2015. Jednocześnie odbywały się turnieje – szachowy i tenisa stołowego.  Wielu uczestników miało poważny dylemat, w których zawodach wystąpić.

Poprawiony ( wtorek, 26 maja 2015 08:16 ) Więcej…
 

ROZGRYWKI SOŁECKIE

Email Drukuj PDF

9 maja 2015 roku na boisku sportowym „Orlik” w Konopiskach odbył się sołecki turniej siatkówki. Do rywalizacji w piękne sobotnie popołudnie zgłosiły się sołectwa z: Łaźca, Konopisk, Kopalni i Hutek. Każda z drużyn rozegrała po trzy mecze. Pierwsze miejsce w turnieju zajęło sołectwo Kopalni, które nie przegrało żadnego meczu.

Więcej…
 

ZAWODNICY Z KONOPISK Z MEDALAMI NA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH ZAWODACH

Email Drukuj PDF

25 kwietnia 40 osobowa ekipa Wojownika  rywalizowała na Mistrzostwach Makroregionu Śląsko - Małopolskiego. Zawody będące jednocześnie drugą eliminacją do Mistrzostw Polski odbyły się w Świętochłowicach. W kategorii Juniora młodszego nasi zawodnicy wywalczyli 13 medali (4 złote , 5 srebrnych i 4 brązowe).

Więcej…
 

19 KWIETNIA 2015 ROKU RUSZA TURNIEJ MINIMISTRZOSTW DEICHMANN

Email Drukuj PDF

Jeszcze tylko kilka dni zostało do rozpoczęcia turnieju piłki nożnej Deichmann. Przez osiem kolejnych tygodni na obiektach Kompleksu Sportowo – Rekreacyjnego w Konopiskach nad zalewem „Pająk" ponad trzystu zawodników w wieku od 4 do 11 lat z regionu częstochowskiego będzie rywalizować w trzech kategoriach wiekowych.

Więcej…
 

Akademia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Konopiskach oficjalnie otwarta.

Email Drukuj PDF

Dzień 17 marca 2015r. był kolejnym ważnym dniem dla  rozwoju siatkówki w gminie Konopiska. W sali konferencyjnej Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach został podpisany Akt Inauguracyjny Akademii Siatkówki Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. W spotkaniu tym udział wzięli: dyrektor ZS w Konopiskach Stanisław Michalczyk oraz dyrektorzy i nauczyciele wychowania fizycznego z pięciu szkół podstawowych z terenu gminy Konopiska.

Więcej…
 

DRUŻYNY SZACHOWE WRÓCIŁY NA TRON !

Email Drukuj PDF

Po rocznej przerwie, drużyna szachistów z Konopisk powróciła na I miejsce w rywalizacji o „Złotą Wieżę” Powiatowego Turnieju LZS,  zorganizowanego w Konopiskach w niedzielę 15-go marca. Drużyna z Aleksandrii zajęła II miejsce. Jest to już kolejny 15 dublet naszych drużyn na medalowych pozycjach na tym szczeblu rozgrywek.

Więcej…
 
Strona 7 z 35
Nawigacja: Home Sport

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj12
Wszystkie w tygodniu25
Ostatni miesiąc209
Suma wejść466255