Sport

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Triathlonie

Email Drukuj PDF

Regulamin zawodów (doc)

Mapka trasy

 

Mali Giganci na starcie biegającej Polski

Email Drukuj PDF

Minął 11. Weekend „Polska Biega”. Ta ogólnopolska akcja ,wymyślona w 2006 roku przez dziennikarzy Gazety Wyborczej, przybiera z roku na rok coraz większe kręgi. Kiedy zaczynaliśmy zabawę, jako pionierzy 1. Akcji , należeliśmy wówczas do 162 organizatorów z całej Polski ,którzy podjęli przygodę z ogólnopolskim ,rekreacyjnym bieganiem.

Więcej…
 

Zawody wędkarskie

Email Drukuj PDF

Z okazji Dnia Dziecka, 31 maja 2015 roku Polski Związek Wędkarski Koło Konopiska zorganizował zawody w łowieniu ryb dla dzieci i młodzieży. Turniej odbywał się nad zbiornikiem wodnym „Pająk”. Mimo wczesnej godziny przepiękna słoneczna pogoda zachęcała do wzięcia udziału w zawodach. Do konkursu stanęło aż 65 uczestników różnych grup wiekowych.

Więcej…
 

Siatkarze Gminy Konopiska mistrzami II ligi ALS

Email Drukuj PDF

To co przed sezonem było mało prawdopodobne i wydawało się niemożliwe,  stało się faktem. Drużyna Gminy Konopiska w wspaniałym stylu sięgnęła po mistrzostwo II ligi ALS w Częstochowie w sezonie 2014/15. Najwyższa forma sportowa przyszła na najważniejsze mecze. Drużyna prezentowała się solidnie w każdej formacji i walczyła z ogromną pasją, determinacją oraz niebywałą skutecznością , wygrywając aż 11 meczów z rzędu.

Poprawiony ( piątek, 29 maja 2015 07:36 ) Więcej…
 

Licencja na wygrywanie

Email Drukuj PDF

20 kwietnia 2015 r. w Białej odbył się finał zawodów rejonowych w siatkówce chłopców szkół gimnazjalnych. W  finale  udział wzięły najlepsze gimnazja z powiatu częstochowskiego, kłobuckiego i miasta Częstochowy. Siatkarze z Konopisk w pierwszym meczu zmierzyli się z Białą, którą pokonali 2-0. Kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu była niezwykle skuteczna gra blokiem, która pozwoliła zatrzymać mocny atak gospodarzy na skrzydłach. 

Więcej…
 

Informacja

Email Drukuj PDF

26 maja 2015 roku, została złożona oferta na realizację zadania publicznego z zakresu  kultury fizycznej i turystyki przez: Klub Sportów Lotniczych „ORZEŁ” w Konopiskach, pt. PIKNIK LOTNICZY

Więcej…
 
Strona 6 z 35
Nawigacja: Home Sport

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj0
Wszystkie w tygodniu48
Ostatni miesiąc296
Suma wejść462834