Sport

Biegi przełajowe nad zalewem Pająk

Email Drukuj PDF

W piątek 23 września na terenie wokół zalewu Pająk rozegrano indywidualne biegi przełajowe dla uczniów szkół z terenu powiatu częstochowskiego. Zawody przygotowało  Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie

Poprawiony ( poniedziałek, 26 września 2011 09:14 ) Więcej…
 

Powiatowe zawody strażackie

Email Drukuj PDF

Ponad 170 członków jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu oraz Częstochowy uczestniczyło w sobotę 24 września w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbyły się na stadionie lekkoatletycznym w Konopiskach.

Poprawiony ( poniedziałek, 26 września 2011 11:15 ) Więcej…
 

RAJD ROWEROWY PO GMINIE

Email Drukuj PDF

W dniu 17 września zapraszamy wszystkich  do udziału w Gminnym akcencie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który odbywa się co roku w miesiącu wrześniu. Hasło tegorocznej kampanii to: Wybierze wygodną alternatywę! Nie warto zamykać się w samochodzie! Tegoroczna kampania odbędzie się 16-22 września br.

Poprawiony ( poniedziałek, 12 września 2011 07:28 ) Więcej…
 

Zawody modeli pływających

Email Drukuj PDF

Na zalewie Pająk w Konopiskach po raz kolejny spotkali się właściciele modeli pływających. Na wodach zalewu rozegrano Mistrzostwa Polski Modeli Pływających o Napędzie Elektrycznym. Zawody były jednocześnie kolejnym Turniejem o Puchar Wójta Gminy Konopiska.

Poprawiony ( wtorek, 06 września 2011 11:51 ) Więcej…
 

Sportowa niedziela nad zalewem

Email Drukuj PDF

Już w najbliższą niedzielę plaża przy zbiorniku „pająk” zamieni  się w plażę przepełnioną zdrowego i sportowego ducha rywalizacji fair play. Zapraszamy wszystkich do udziału w sportowej niedzieli w Konopiskach w ramach której zapraszamy na: Turniej Plażowej Piłki Siatkowej udział swój zgłosiło 10 drużyn oraz Turniej Plażowej Piłki Nożnej "Plaża cup 2011" przewidywany udział 8 drużyn. Startujemy na plaży obok zbiornika wodnego "Pająk" o godz. 9.30. Zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania.

 

WAKACYJNY TURNIEJ TENISOWY

Email Drukuj PDF

W czwartek, 18-go sierpnia, w hali sportowej w Konopiskach odbył się tradycyjny już Wakacyjny Turniej Tenisowy. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych, dziewczęta grały w jednej wspólnej grupie. Nie było niespodzianek, od wielu lat trzon kadry gminy stanowią bracia Dziubińscy, Adrian Klecha, Arkadiusz Zaremba, wśród dziewcząt - Paulina Jagusiak, i to oni podzielili się złotymi turniejowymi medalami. Dodatkowo medaliści otrzymali cenne upominki książkowe i okolicznościowe dyplomy. Zawody przebiegały w rodzinnej, sportowej atmosferze, o co zadbali pracownicy Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach.

Więcej…
 
Strona 32 z 35
Nawigacja: Home Sport

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj1
Wszystkie w tygodniu20
Ostatni miesiąc180
Suma wejść463678