IX. Projekt "Być przedszkolakiem"

Wychodząc naprzeciw potrzebom edukacyjnym najmłodszych mieszkańców naszej gminy, a także odpowiadając na oczekiwania pracujących rodziców rozpoczęliśmy w placówkach  wychowania przedszkolnego na terenie naszej gminy realizację projektu unijnego „Być przedszkolakiem” w ramach POKL.  Dzięki niemu przedszkolaki z gminy Konopiska  mają możliwość pełniejszego korzystania z oferty edukacyjnej . W związku z tym w działającym na naszym terenie przedszkolu i oddziałach przedszkolnych zostały wydłużone godziny pracy,  wprowadziliśmy także dodatkowy posiłek, aby zapewnić maluchom pełen komfort dłuższego przebywania w placówce.  Od 2011 będziemy realizować zajęcia przedszkolne także w soboty, zaplanowaliśmy również wiele atrakcyjnych wycieczek, które nie tylko  ciekawie wypełnią czas naszym milusińskim, ale będą miały również walory edukacyjno-poznawcze.

Projekt współfinansowany ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionie , Działanie 9.1. „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty”, Poddziałanie 9.1.1.  „Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej”.

 
Nawigacja: Home Urząd Gminy Dofinansowanie Unijne i Krajowe Kapitał Ludzki IX. Projekt "Być przedszkolakiem"

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie w tygodniu12
Ostatni miesiąc196
Suma wejść466242