III SUSKI TURNIEJ BOCCI

Email Drukuj PDF

27 czerwca w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Suchej Beskidzkiej odbyła się III Edycja Suskiego Turnieju Bocci. W rywalizacjach drużynowych brało udział 49 zawodników w tym nasza drużyna ze Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Ruchowo ich Rodzin i Przyjaciół „Prometeus”.

Wszyscy zawodnicy prezentowali niezwykle wysoki poziom, a rywalizacja była niesamowicie zacięta. Nie było to jednak przeszkodą dla naszej drużyny: Rafał Stasiak, Paulina Socha oraz Nina Pyrkosz , która stanęła  na wysokości zadania i pokonała pozostałych  zawodników wygrywając tym samym cały turniej. Szczęśliwi i dumni z wygranej chętnie pozowali do  zdjęć, które  będą wspaniałą pamiątką i zachętą do brania udziału w kolejnych turniejach.

GALERIA

 
Nawigacja: Home Pomoc Społeczna III SUSKI TURNIEJ BOCCI

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj10
Wszystkie w tygodniu31
Ostatni miesiąc263
Suma wejść449658