OSTRA JAZDA

Email Drukuj PDF

Co się dzieję kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Wiedzą o tym dobrze uczestnicy projektu współfinansowanego przez EFS w ramach PO KL „Myśląc o przyszłości nie pozostawaj w tyle – DZIAŁAJ!” realizowanego przez GOPS w Konopiskach.

W ramach większej motywacji do działania i odprężenia przed kolejnymi zajęciami zostali przez sztukę zapoznani z szybkim i pozornie łatwym pomysłem na sukces. 9 maja wszyscy wraz z osobami towarzyszącymi udali się na „Ostra jazda” do teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.
Co robią  bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny.
Jak wyglądała realizacja i związane z nią przeszkody ? Należy sprawdzić udając się na spektakl, gdzie czeka ogromna dawka śmiechu.

 

Projekt trwa, już wkrótce koniec warsztatów z psychologiem i kurs komputerowy, rusza również realizacja kursów zawodowych.

www.efs.gov.pl

GALERIA

Poprawiony ( poniedziałek, 19 maja 2014 12:18 )  
Nawigacja: Home Pomoc Społeczna OSTRA JAZDA

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie w tygodniu27
Ostatni miesiąc259
Suma wejść449654