Urzędnicy z Konopisk pozyskali ponad 1 mln zł unijnych dotacji dla Gminy i regionu

Email Drukuj PDF

Konopiska otrzymały 1 073 589,10 zł na realizację projektu „Przystanek e-kultura regionu częstochowskiego”! Tym samym mamy kolejne potwierdzenie niezawodności zespołu pozyskującego środki unijne w Urzędzie Gminy i to dzien po tym, jak w rankingu Rzeczpospolitej zaliczono Konopiska do jednostek samorządowych najlepiej wykorzystujących unijne dotacje.

Przedmiotem projektu jest szeroko rozumiana informacja kulturalna. Czego więc możemy się spodziewać? W Konopiskach i Lublińcu powstaną biura informacji kulturalnej, które będą gromadzić i przetwarzać informacje dotyczące wydarzeń kulturalnych w regionie częstochowskim. Będą one także koordynowały udostępnianie tych informacji jak najszerszej liczbie osób. Umożliwi to specjalnie dla tego celu stworzony portal internetowy, a także różnorodne publikacje zawierające ofertę kulturalną regionu. Mówiąc krótko - wreszcie będzie wiadomo co, gdzie i kiedy w kulturze regionu piszczy. 
Projekt będzie dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

 
Nawigacja: Home Inwestycje Urzędnicy z Konopisk pozyskali ponad 1 mln zł unijnych dotacji dla Gminy i regionu

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj0
Wszystkie w tygodniu0
Ostatni miesiąc184
Suma wejść466230