Wzrost rozpoznawalnościPuchar Polski w Trathlonie

Po raz piąty Konopiska były areną finałowych zawodów Pucharu Polski w triatlonie.  Zawody zorganizowały wspólnie: samorząd Konopisk i częstochowski klub sportowy Kmicic.

Więcej…
 

X Dni Gminy Konopiska

Muzyka w wykonaniu orkiestr dętych oraz jazz tradycyjny zdominowały program tegorocznych X Dni Gminy Konopiska. Jubileuszowe święto gminy rozpoczęło się mocnym akcentem w sobotnie popołudnie. W paradzie orkiestr dętych wystąpiły najlepsze grupy z kraju. Przed widzownią zaprezentowali się m.in. muzycy z Pisarzowic, Kleszczewa, Mykanowa oraz obchodząca w tym roku 30-lecie Orkiestra Dęta OSP Konopiska.

Więcej…
 

Rywalizowali kolarze

Trzydziestu pięciu kolarzy z całej Polski gościło 7 maja w Konopiskach. Wzięli oni udział w Ogólnopolskim Maratonie Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Konopiska.

Więcej…
 

Finał Pucharu Polski w Triathlonie - dobra zabawa, mimo deszczu

Podczas niedzielnego Finału Pucharu Polski w Triathlonie zmierzyli się najlepsi triathloniści z Polski, nie zabrakło też amatorów, jedna z osób przyjechała do Konopisk aż ze Szczecina. Padał deszcz, ale to nie zniechęciło zawodników, których odliczyło się na starcie 54. Dla prawdziwego sportowca liczy się rywalizacja i dobra zabawa, a tej nie jest w stanie popsuć żadna pogoda

Więcej…
 

Będzie się działo! Sierpień w gminie Konopiska

Wakacyjna nuda? Z pewnością nie w Konopiskach! Sierpień upłynie w naszej Gminie pod znakiem koncertów, sportowych emocji i dobrej zabawy. A zatem zamiast zastanawiać się, gdzie spędzić ostatni miesiąc wakacji, wystarczy wpisać do kalendarza terminy naszych imprez plenerowych – emocji nie zabraknie i każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej…
 
Strona 2 z 3
Nawigacja: Home

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj0
Wszystkie w tygodniu0
Ostatni miesiąc184
Suma wejść466230