Zdrowie

Pomóżmy Karolowi (III)

Przeczytaj. Zdecyduj. Bądź WIELKI !!!

Karol wciąż walczy.

Jest chory na ostrą białaczkę szpiku kostnego.

Kolejny nawrót choroby i każda następna chemioterapia osłabia Go coraz bardziej.

Nadal czekamy na Twoją pomoc.

Więcej…
 

Prometeus Dziękuje

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i Przyjaciół "Prometeus" serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji Integracyjnych Paraolimpijskich Zawodów BOCCIA  "Prometeus - Cup 2011" które były objęte patronatem SENATORA RP Andrzeja Szewińskiego  , MARSZAŁKA Woj. Śląskiego Adama Matusiewicza i WÓJTA  Gminy Konopiska Jerzego Sochy i dobywały się w trakcie  X DNI KONOPISK 22.05.2011r.

Więcej…
 

Letnia Olimpiada Sportowa "Przełam Bariery z ISD Huta Częstochowa"

18.05.2011r w godzinach od 10-tej do 13-tej na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbyła się Letnia Olimpiada Sportowa " Przełam Bariery z ISD Huta Częstochowa " brały w nim udział Szkoły Specjalne i Ośrodki pomocy Społecznej z Częstochowy.

Więcej…
 

"Prometeus" i BOCCIA w Sosnowcu

W Sosnowcu 14 maja w godzinach od 10.00 do 13.30 odbył się Integracyjny Turniej  Boccii  w hali MOSIR-u  . Turniej ten  zapoczątkował SUP-REGIONALNĄ  LIGĘ BOCCI  2011r. Imprezę  otworzył przewodniczący Rady Miejskiej  Arkadiusz Chęciński.

Więcej…
 

Oddolne inicjatywy - "Prometeusa"

W dniu 6-go maja 2011r  o godz..18.30 odbyło się kolejne spotkanie  GRUPY INICJATYW ODDOLNYCH GMINY KONOPISKA  którzy wymienili poglądy na temat:  „SYTUACJI NA RYNKU PRACY NIEPEŁNOSPRAWNYCH MIESZKAŃCÓW GMINY” .

Więcej…
 

Stowarzyszenie "Prometeus" na Forum NGO Województwa Śląskiego

Organizowane w ramach Dni Województwa Śląskiego, Forum Organizacji Pozarządowych  odbyło  się 5 maja w Sali Sejmu Śląskiego w Katowicach

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania był udział organizacji pozarządowych województwa śląskiego w tworzeniu szeroko rozumianej kultury. Inicjatywa ma na celu integrację trzeciego sektora oraz ma sprzyjać rozwojowi społeczeństwa obywatelskiego.

Waldemar Trószyński

 
Strona 2 z 2
Nawigacja: Home Zdrowie

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj8
Wszystkie w tygodniu53
Ostatni miesiąc190
Suma wejść465944