Sport

MISTRZOSTWA POWIATOWE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Email Drukuj PDF

W dniu 23 września 2015 r. na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Konopiskach odbyły się Mistrzostwa Powiatowe Sztafetowych Biegów Przełajowych. Organizatorem tego sportowego wydarzenia był Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, a rolę gospodarza pełniło Gminne Centrum Kultury i Rekreacji oraz Gimnazjum w Konopiskach.

Więcej…
 

Parafialny Klub Sportowy "WALUŚ"

Email Drukuj PDF

Parafialny Klub Sportowy „WALUŚ” Konopiska to klub, o którym jeszcze trzy lata temu nikt nie słyszał, zarówno w Gminie Konopiska jak i w województwie śląskim. Dzięki determinacji ówczesnego wikarego ks. Marka Latosa i młodzieży mieszkającej w gminie, został założony klub, dzięki któremu młodzież może spełniać swoje sportowe marzenia i rywalizować z zawodnikami z całej Polski grając  w tenisa stołowego. Nasze pierwsze kroki były stawiane niepewnie, ale zawsze staraliśmy się godnie reprezentować naszą Gminę Konopiska.

Więcej…
 

IX ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE O PUCHAR KOMENDANTA MIEJSKIEGO PANSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W CZĘSTOCHOWIE

Email Drukuj PDF

19 września 2015 roku w Gminie Konopiska na stadionie sportowym przy Zalewie Pająk odbyły się IX Zawody Sportowo - Pożarnicze o Puchar Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. W turnieju uczestniczyły drużyny seniorów i młodzieżowe z terenu całego powiatu częstochowskiego reprezentujące poszczególne gminy.

Poprawiony ( środa, 23 września 2015 06:45 ) Więcej…
 

Startuje XVI edycja Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Email Drukuj PDF

Do 25 września potrwają zapisy do XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Następców Arkadiusza Milika, Tomasza Kędziory i Pauliny Dudek czeka pasjonująca piłkarska przygoda, która już po raz trzeci swój Wielki Finał będzie mieć na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcy wyjadą na mecz Reprezentacji Polski.

Poprawiony ( czwartek, 17 września 2015 09:02 ) Więcej…
 

Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Konopiska

Email Drukuj PDF

13 września w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach odbył się turniej w ramach Szachowych Mistrzostw Gminy Konopiska. Zawodnicy rywalizowali o tytuł najlepszego szachisty  w dwóch kategoriach wiekowych: senior i junior.

Więcej…
 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH LZS

Email Drukuj PDF

W dniu 15 września 2015 r. na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Konopiskach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w Biegach Przełajowych LZS. Organizatorem tego sportowego wydarzenia był: Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS, a rolę gospodarza od wielu już lat pełniło Gminne Centrum Kultury i Rekreacji oraz Gimnazjum w Konopiskach.

Poprawiony ( czwartek, 17 września 2015 08:58 ) Więcej…
 
Strona 2 z 35
Nawigacja: Home Sport

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj1
Wszystkie w tygodniu44
Ostatni miesiąc194
Suma wejść466536