Kultura

Do Konopisk, przywieźli z Wrześni Grand Prix i nowy instrument

Email Drukuj PDF

Od zeszłego tygodnia mocno zaciskaliśmy kciuki za Orkiestrę Dętą z Konopisk. Opłacało się - nasi muzycy zdobyli Grand Prix prestiżowego Festiwalu we Wrześni. W nagrodę otrzymali instrument muzyczny, zostali też zauważeni przez gości z Niemiec i otrzymali zaproszenie na przyszłoroczny festiwal do naszych zachodnich sąsiadów.

Poprawiony ( wtorek, 12 października 2010 10:37 ) Więcej…
 

Barbórki na scenę, mężczyźni do garów!

Email Drukuj PDF

Nasze urocze emerytki z Kopalni znowu pokazały, że w każdym wieku można realizować marzenia i bawić się na całego. "Barbórki" wystąpiły w czwartek w porannym programie "Kawa czy herbata" w TVP1 i pokazały taniec bollywood.

Więcej…
 

Uczestniczyliśmy w Dożynkach Powiatowych

Email Drukuj PDF

Delegacja Gminy Konopiska wzięła udział w XI Dożynkach Powiatowych, które odbyły się w niedzielę w Hucie Starej w Gminie Poczesna.
W powiatowym święcie plonów naszą gminę reprezentowali: Zespół Śpiewaczy Gminy Konopiska oraz  przedstawicielki wszystkich jedenastu Kół Gospodyń Wiejskich działających w gminie.

Więcej…
 

Znowu Polska usłyszała o "Barbórkach"

Email Drukuj PDF

O tym, że Panie z Koła Gospodyń są gwiazdami wie każdy, kto choć raz widział ich taniec i reakcje publiczności podczas występu.  Już nieraz nasze rodzime artystki pojawiały się w mediach, w niedzielę można je było zobaczyć w wieczornym wydaniu Faktów w TVN.

Poprawiony ( piątek, 17 września 2010 19:30 ) Więcej…
 

Bo to Konopiska, a co tam jakieś Rio!!!

Email Drukuj PDF

Sobotni koncert Maryli Rodowicz okazał się hitem wakacji. Widzowie, którzy tłumnie stawili się wieczorem na murawie stadionu przy zbiorniku Pająk, śpiewali z Artystką jej największe przeboje, szczególnie głośno rozbrzmiał refren piosenki „Damy czadu”:

Poprawiony ( piątek, 17 września 2010 19:26 ) Więcej…
 

Usłyszeli o nas aż w Tomaszowie Lubelskim

Email Drukuj PDF

Big Band Why Not z Konopisk swoim występem uświetnił 7 Tomaszowskie Spotkania BigBandowe w Tomaszowie Lubelskim.  O randze grupy niech świadczy fakt, że wystąpiła na lubelskim rynku jako „gwiazda wieczoru” i bawiła publiczność ponad 1,5 godzinnym koncertem.

Poprawiony ( środa, 18 sierpnia 2010 21:02 ) Więcej…
 
Strona 72 z 73
Nawigacja: Home Kultura

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj0
Wszystkie w tygodniu0
Ostatni miesiąc184
Suma wejść466230