Kultura

MONITORING W "ŚWIETLICY POD LIPĄ"

Email Drukuj PDF

W związku z uruchomieniem od stycznia tego roku środków pochodzących z funduszu sołeckiego w miejscowości Aleksandria za kwotę 4,500 zł zakupiono oraz zamontowano monitoring zewnętrzny. Urządzenia zamocowane są na budynku „Świetlicy pod Lipą”.

Poprawiony ( czwartek, 23 lipca 2015 08:54 ) Więcej…
 

"NASZĄ PASJĄ JEST PRZEKAZYWANIE TRADYCJI"

Email Drukuj PDF

W dniu 30 czerwca 2015 roku w siedzibie Koła Gospodyń Wiejskich w Kopalni po raz kolejny gościła ekipa telewizyjna TVP Katowice. Panie przywitały gości własnoręcznie przygotowanymi smakołykami. Opowiadały o historii powstania ich Koła oraz o licznych projektach, w których chętnie biorą udział. Było o czym opowiadać ponieważ  lista ich działań jest naprawdę imponująca.

Poprawiony ( wtorek, 07 lipca 2015 12:49 ) Więcej…
 

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Email Drukuj PDF

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VI Konkursie Fotograficznym „PIĘKNO ZIEMI CZĘSTOCHOWSKIEJ”, nad którym patronat objął Starosta Częstochowski Andrzej Kwapisz.

Celem konkursu jest propagowanie czynnego wypoczynku i szerzenie wiedzy o ciekawych zakątkach naszej ziemi. Powiat częstochowski, jako największy powiat w województwie śląskim, daje ogrom możliwości i pole do popisu dla umiejętności artystycznych.

Zachęcamy zatem wszystkich miłośników fotografii do odkrywania atrakcji krajobrazowych i przyrodniczych oraz architektury i zabytków ziemi częstochowskiej.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Częstochowie: www.czestochowa.powiat.pl (baner: Konkurs Fotograficzny), mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Sukces orkiestry w Kole

Email Drukuj PDF

21 czerwca 2015 r pięć orkiestr z różnych zakątków Polski uczestniczyło w IX Turnieju Orkiestr Dętych o "Kryształowe Koło" : Orkiestra Dęta OSP Konopiska, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Krasocin, Orkiestra Dęta OSP z Gozdowa, Orkiestra Dęta ZHP i OSP z Uniejowa, Miejska Orkiestra Dęta z Lubawy oraz Orkiestra Dęta OSP z Koła (poza konkursem)

Poprawiony ( piątek, 03 lipca 2015 06:11 ) Więcej…
 

Kino pod gwiazdami

Email Drukuj PDF

 

 
Strona 8 z 73
Nawigacja: Home Kultura

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj8
Wszystkie w tygodniu53
Ostatni miesiąc190
Suma wejść465944