Oświata

Bezpieczna i Przyjazna Szkoła

Email Drukuj PDF

Masz problem?

Daj sobie pomóc. Skorzystaj z bezpłatnej pomocy telefonicznej  i online dla uczniów, rodziców i nauczycieli !

116 111 – pod tym numerem anonimowo i bezpłatnie każdy młody człowiek może uzyskać pomoc i wsparcie. Eksperci pomagają też rodzicom i nauczycielom pod numerem 800 100 100.

Więcej…
 

WYPRAWKA SZKOLNA 2015

Email Drukuj PDF

Zgodnie z rozwiązaniami zaproponowanymi w programie w 2015 r. pomocą w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego lub podręczników do kształcenia w zawodach, dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania, obejmie się:

Więcej…
 

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci zaprasza zdolne dzieci i młodzież do współpracy i oferuje pomoc

Email Drukuj PDF

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci zaprasza zdolne dzieci i młodzież do współpracy i oferuje pomoc. Nowe wnioski o pomoc Funduszu dla ucznia powinny wpłynąć do Biura Funduszu do końca czerwca.

Więcej…
 

MONITORING I ALARM W ZSP W RĘKSZWICACH MOŻLIWY DZIĘKI FUNDUSZOM SOŁECKIM

Email Drukuj PDF

Im więcej jedności, tym więcej dobra.”

L. Kołakowski

Troska o dobro i bezpieczeństwo dzieci przedszkolnych oraz uczniów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rększowicach jest jednym z priorytetów działań dyrekcji, nauczycieli oraz wszystkich pracowników obsługi i administracji Zespołu. Realizowane dotychczas zadania pokazały, że nasi podopieczni czują się u nas bezpiecznie, mają zapewnione odpowiednie warunki do wszechstronnego rozwoju,  chętnie uczestniczą w zajęciach, z przyjemnością korzystają z udostępnianych im obiektów  jak  boisko szkolne do piłki nożnej i do plażowej piłki siatkowej oraz plac zabaw.

Więcej…
 

SUKCESY UCZNIÓW W MIEDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY

Email Drukuj PDF

12 czerwca 2015r. w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych uczniów biorących udział w XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny.  Nagrody wręczali wiceprezydent miasta Częstochowy Pan Ryszard Stefaniak oraz prezes Częstochowskiego Stowarzyszenia Matematycznego Pani Bożena Ujma.

Poprawiony ( poniedziałek, 22 czerwca 2015 10:03 ) Więcej…
 

KONGRES MISYJNY

Email Drukuj PDF

W Polsce, rok 2015 został ogłoszony przez Sejm Rzeczypospolitej - Rokiem Jana Pawła II. Z tej też racji oraz z okazji rocznicy kanonizacji naszego Rodaka Papieża św. Jana Pawła II i zbliżającego się Dnia Dziecka, Papieskie Dzieła Misyjne w Archidiecezji Częstochowskiej, już po raz ósmy, organizowały Kongres Misyjny dla dzieci.

Poprawiony ( poniedziałek, 15 czerwca 2015 07:43 ) Więcej…
 
Strona 8 z 43
Nawigacja: Home Oświata

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj5
Wszystkie w tygodniu19
Ostatni miesiąc422
Suma wejść462960