DNI OTWARTE GMINNEJ HALI WIDOWISKOWO - SPORTOWEJ - TURNIEJ HALOWY PIŁKI NOŻNEJ - 25.03.2012

Email Drukuj PDF

W niedzielę 25.03.2012 podczas dni otwartych gminnej hali sportowej w Konopiskach odbył się halowy turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2004 oraz młodszych. Głównym celem zorganizowanego turnieju była popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży oraz propagowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu w gminie Konopiska.

 

W rozgrywkach organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji wzięło udział 7 drużyn: GCKIR KONOPISKA I „MŁODE ORŁY”, GCKIR KONOPISKA II „MŁODE ORŁY”, ZNICZ KŁOBUCK, CHEMIK KĘDZIERZYN KOŹLE, HERKULES KOCHANOWICE, APN CZĘSTOCHOWA, ORLIK BLACHOWNIA. Mecze rozgrywane w systemie „każdy z każdym” poprzedzały indywidualne  konkurencje techniczne oraz sprawnościowe  tj. tor przeszkód, żonglerka, konkurs „celności”, „szybkość” z piłką w parach, podania w „tunelu”, slalom z piłką, rzuty karne.

Na zakończenie turnieju wójt gminy Konopiska Jarzy Socha wręczył nagrody za zwycięstwa w konkurencjach indywidualnych oraz złożył serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom niedzielnych rozgrywek, podkreślając wagę sportu oraz zapraszając do aktywnego korzystania z bazy obiektów sportowych gminy Konopiska.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy brali czynny udział w przygotowaniach oraz organizacji  halowego turnieju piłki nożnej chłopców w gminnej hali widowiskowo – sportowej w Konopiskach.

Pozdrawiamy

Zespół Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji

Poprawiony ( piątek, 30 marca 2012 18:11 )  
Nawigacja: Home Sport DNI OTWARTE GMINNEJ HALI WIDOWISKOWO - SPORTOWEJ - TURNIEJ HALOWY PIŁKI NOŻNEJ - 25.03.2012

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj8
Wszystkie w tygodniu47
Ostatni miesiąc106
Suma wejść465860