MONITORING I ALARM W ZSP W RĘKSZWICACH MOŻLIWY DZIĘKI FUNDUSZOM SOŁECKIM

Email Drukuj PDF

Im więcej jedności, tym więcej dobra.”

L. Kołakowski

Troska o dobro i bezpieczeństwo dzieci przedszkolnych oraz uczniów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rększowicach jest jednym z priorytetów działań dyrekcji, nauczycieli oraz wszystkich pracowników obsługi i administracji Zespołu. Realizowane dotychczas zadania pokazały, że nasi podopieczni czują się u nas bezpiecznie, mają zapewnione odpowiednie warunki do wszechstronnego rozwoju,  chętnie uczestniczą w zajęciach, z przyjemnością korzystają z udostępnianych im obiektów  jak  boisko szkolne do piłki nożnej i do plażowej piłki siatkowej oraz plac zabaw. Szczególnie cieszy fakt, że ww. boiska i plac zabaw wykorzystywane są nie tylko podczas zajęć prowadzonych przez nauczycieli, ale również w czasie wolnym, który dzieci w wieku przedszkolnym spędzają tam z rodzicami, a uczniowie szkoły  spotykają się na boisku, aby rozgrywać mecze i doskonalić  swoje sportowe umiejętności, jednocześnie ucząc się współdziałania w grupie.

Budowa boiska do piłki nożnej i plażowej piłki siatkowej, z których dzieci, ale również absolwenci i dorośli mieszkańcy Rększowic tak chętnie korzystają nie byłaby możliwa dzięki wsparciu finansowemu pochodzącemu ze źródeł funduszu sołeckiego. W roku 2015 również z funduszu sołeckiego sfinansowano rozbudowę sieci monitoringu zewnętrznego obejmującego dwa boiska, monitoringu wewnętrznego oraz wymianę instalacji alarmowej w całym budynku Zespołu.

Wszystkie te działania możliwe były dzięki jedności, współpracy, wzajemnemu  zrozumieniu potrzeb, integracji całej społeczności Rększowic

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rększowicach składa serdeczne podziękowania wszystkim przyjaciołom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rększowicach za wsparcie i wszelkie płynące z dobroci serca działania, którym przyświeca jeden cel: dobro naszych dzieci.

 
Nawigacja: Home Oświata MONITORING I ALARM W ZSP W RĘKSZWICACH MOŻLIWY DZIĘKI FUNDUSZOM SOŁECKIM

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie w tygodniu23
Ostatni miesiąc216
Suma wejść448826