Gmina Konopiska w półfinałach II ligi ALS

Email Drukuj PDF

Siatkarze Gminy Konopiska występujący w rozgrywkach II ligi ALS w Częstochowie nie zwalniają tempa i odnoszą kolejne cenne zwycięstwa. Po rozegraniu 12 spotkań w rundzie zasadniczej i znakomitym występie w drugiej rundzie rozgrywek, w której siatkarze z Konopisk wygrali pięć z sześciu spotkań, przyszedł czas na decydujące mecze o medal i awans do I ligi. W pierwszej rundzie Gmina Konopiska  w fazie play-off spotkała się z drużyną Dreiera. Pierwszy mecz obu drużyn był bardzo wyrównany i zacięty. Szalę zwycięstwa na swoją korzyść siatkarze z Konopisk przechylili dopiero w końcówkach setów i wygrali cały mecz 2-0. W drugim meczu pierwszy set po słabej grze naszej drużyny pada łupem przeciwnika. Przegrana zmotywowała jednak Konopiska do lepszej gry i w kolejnych partiach drużyna zaczęła prezentować się  zdecydowanie lepiej, szczególnie w elemencie zagrywki. Wygrana w drugim secie do 17 i tie-breaku  do 4 przypieczętowała awans do półfinałów, w których nasi siatkarze zmierzą się z zespołem Automanii. Więcej informacji o lidze i całych rozgrywek na stronach: amatorska.info i  amatorska. info. facebook.

Skład drużyny: Grzegorz Kukuła, Przemysław Doniec, Tomasz Tomżyński, Kamil Kołaczyk, Taer Zuabi, Piotr Banasiak, Marcin Sączek, Patryk Jagusiak, Marcin Grajoszek, Tomasz Kupczyk.

Nawigacja: Home Sport Gmina Konopiska w półfinałach II ligi ALS