CZAS PODZIĘKOWAŃ...

Email Drukuj PDF

„Do mety przybywa się tylko po to,  by wyruszyć znowu dalej…" Każdy człowiek zmaga się w swoim życiu z zadaniami, które wyznaczył sobie do wykonania . Kiedy nadchodzi czas podsumowań należy wziąć pod uwagę wszystko - a przede wszystkim ludzi, którzy zmagali się z tymi zadaniami razem z nami, ponieważ z tymi, na których możemy polegać - niemożliwe staje się fikcją.

10 listopada 2014 roku w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbyła się uroczysta XLVIII w obecnej kadencji  Sesja Rady Gminy, po której Wójt Gminy Konopiska Pan Jerzy Socha, Przewodniczący Rady Gminy Pan Stanisław Górniak wraz ze swoimi zastępcami Panem Antonim Frania i Panem Robertem Kołodziejczykiem wręczyli dyplomy ze słowami  podziękowań wszystkim, którzy wspierali działania radnych i władz gminy, dbali o dobro mieszkańców, uczniów i gości odwiedzających nasze okolice, promowali  naszą gminę  i pracowali na jej mocną pozycję , która doceniona została na szczeblu krajowym.

Podziękowania otrzymali:

Senator Pan Andrzej Szewiński,

Radni Powiatu Częstochowskiego: Pan Jacek Badora oraz Pan Mieczysław Chudzik,

Sponsorzy: Pan Włodzimierz Cichoń Bank Spółdzielczy w Konopiskach, Państwo Elżbieta i Roman Mońka PPUH ELIKO, Pan Andrzej Miedziński Zakład Stolarski, Pani Bożena Badora Zakład Produkcyjno- Handlowy OGRÓD i Pan Waldemar Strach Prywatny Zakład Oczyszczania , Wywozu
i Utylizacji Nieczystości Eko – System,

Pracownicy Urzędu Gminy obecnej i minionych kadencji, Radni, Sołtysi, Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli, Dyrektorzy i Kierownicy Jednostek Organizacyjnych, Przewodniczące KGW, Prezesi OSP, Przedstawiciele Stowarzyszeń i Organizacji Pozarządowych.

To spotkanie było także okazją do podziękowań, które przygotowali  przede wszystkim dla Wójta Gminy Pana Jerzego Sochy, Wicewójt Pani Magdaleny Jarosz - Wawrzyńczak oraz dla radnych najbliżsi współpracownicy. Popłynęły słowa podziękowań, pomyślności , spełnienia celów osobistych i zawodowych.

IL/GCKiR

FOTORELACJA

 
Nawigacja: Home Inwestycje CZAS PODZIĘKOWAŃ...

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj38
Wszystkie w tygodniu704
Ostatni miesiąc1174
Suma wejść467810