Promocja Gminy Konopiska na targach AGROTRAVEL - KIELCE 2014

W dniach od 11 do 13 kwietnia 2014 odbyła się kolejna  - VII edycja Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL - KIELCE 2014. Udział w targach AGROTRAVEL wzięło blisko 20.000 miłośników kultury folklorystycznej. Na ponad 2000 m2 powierzchni, dorobek kulinarny i kulturowy zaprezentowało 140 firm, w tym regiony z Polski, Ukrainy, Słowacji i Litwy. Po raz pierwszy udział w targach wzięła Lokalna Grupa Działania „Bractwo Kuźnic”. Wśród materiałów promocyjnych tj. pocztówki, mapy, foldery, ulotki, kalendarze, questy, długopisy znalazły się także materiały promujące Gminę Konopiska przygotowane na potrzeby targów przez dział promocji działający przy Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach.

A oto relacja z targów LGD „Bractwa Kuźnic”:

„Spacerując podczas targów można było zwiedzić dosłownie całą Polskę. Każde z województw miało swoje stoisko promocyjne, na którym prezentowało swoje atrakcje turystyczne. Nie inaczej było ze stoiskiem naszego województwa, o wygląd którego zadbał Wydział Terenów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Spróbować tam  można było tradycyjnych śląskich produktów kulinarnych oraz posłuchać na żywo góralskiej muzyki.

Tegoroczny wyjazd można uznać za udany. Zaprezentowaliśmy się jako zwarta tematycznie grupa promująca atrakcje turystyczne poprzez nasze tradycyjne smaki oraz materiały promocyjne. Nawiązaliśmy wiele kontaktów z różnymi LGD z Polski. Mamy nadzieję, że w przyszłości zaowocuje to dla rozwoju turystycznego regionu „Bractwa Kuźnic”.”

Składamy podziękowania Lokalnej Grupie Działania "Bractwo Kuźnic" za możliwość zaprezentowania na targach AGROTRAVEL 2014 walorów turystycznych Gminy Konopiska.

GCKiR

 
Nawigacja: Home Turystyka Promocja Gminy Konopiska na targach AGROTRAVEL - KIELCE 2014

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj12
Wszystkie w tygodniu74
Ostatni miesiąc22
Suma wejść461350