Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łaźcu

 

Nazwa:
Szkoła Podstawowa
Imię:
im. Jana Pawła II w Łaźcu
Dane:
gmina: Konopiska
powiat: Częstochowski
woj. Śląskie
Dyrektor:
p.o. mgr Barbara Kromołowska
Adres:
Łaziec 66, 42-274 Konopiska
Kontakt:

Telefon:

665-557-759
667-996-477
034-333-63-04
Fax:
034-333-63-04
Mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www:
www.splaziec.eu
NIP, Regon:
573-24-82-952; 001196979
Konsultacje:

p. Beata Cierpiał poniedziałek 9.50 – 10.35
wtorek 10.55 - 11.40
p. Agata Żyłka piątek 9.40 – 10.35
p. Anna Golis poniedziałek 11.50 – 12.35
p. Agnieszka Strużykowska czwartek 9.00 – 9.40
p. Katarzyna Kisiela środa 13.30 – 14.10
p. Aneta Baor czwartek 12.45 – 13.30
p. Magdalena Zdrach piątek 12.30 – 13.00
p. Olga Kamińska poniedziałek 13.00 – 13.30
p. Aneta Krząpa poniedziałek 9.00 – 9.40
p. Barbara Kromołowska wtorek 8.00 - 8.50
Dyżur dyrektora
Wtorek 13.00 – 15.00

Godziny pracy:

Szkoły:7.00-18.00
Dyrektora:
Poniedziałek 7.30 – 15.30
Wtorek 8.00 – 16.00
Środa ,czwatrek 7.30 – 15.30
Piątek 7.30 – 15.00
Opis działalności:


KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:

-I miejsce Patrycja Trzepizur 2007/08 w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego EDI
-VII miejsce Patrycja Trzepizur 2008/09 w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego EDI
-IX miejsce Mateusz Turski 2008/09 w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego EDI
-IX miejsce Tomasz Tomżyński 2008/09 w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego EDI
-Wyróżnienie Tomasz Tomżyński 08/09 w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kangur”
-Wyróżnienie Patrycja Trzepizur w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „ Kangur” 08
-Wyróżnienie Filip Chmielewski 08/09 w Ogólnopolskim Konkursie „Moja europejska rodzina”
-Wyróżnienie Daniel Baur08/09 w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Zapobiegajmy pożarom”
-Bardzo dobry wynik – Tomasz Tomżyński 2010 w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO - PLANETA

KONKURSY WOJEWÓDZKIE:
-II miejsce Jakub Cierpiał Otwarte Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Taekwondo
-II miejsce Wojciech Drabczyk Otwarte Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Taekwondo
-III miejsce Fabian Gasiak Otwarte Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Taekwondo
-IV miejsce Filip Chmielewski Otwarte Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w Taekwondo

KONKURSY POWIATOWE:
-wyróżnienie Emilia Kuś VII Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego „ Złoty mikrofon” 2009
-III miejsce Emilia Kuś 2009„Wielkanocna ozdoba stołu” Konkurs plastyczny
-III miejsce Mateusz Pyrkosz 2010w konkursie plastycznym ,,Podwodny świat”
-III miejsce Sebastian Kamiński 2010 w konkursie plastycznym ,,Podwodny świat”
-III miejsce Adam Tomżyński 2010 w konkursie plastycznym w VII Regionalnym Turnieju Przyrodniczo - Łowieckim
-I miejsce Alicja Kocik 2010 w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym na Ozdobę Wielkanocnego Stołu
-II miejsce Emilia Turska 2010 w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym na Ozdobę Wielkanocnego Stołu
-I miejsce Julianna Gasiak corocznie na przełomie lat 2001/2008
Puchar Najlepszego Biegacza w Gminie Konopiska 2008
-I miejsce Norbert Cierpiał Biegi Przełajowe Grand Prix Konopisk 2009
-I miejsce J. Gasiak Biegi Przełajowe Grand Prix Konopisk 2008
-II miejsce Kordian LupaBiegi Przełajowe Grand Prix Konopisk 2009
-III miejsce Sebastian Szczerbak Biegi Przełajowe Grand Prix Konopisk 2009
-III miejsce J.Kluźniak Biegi Przełajowe Grand Prix Konopisk 2008
-III miejsce drużynowo kl.”0”Biegi Przełajowe Grand Prix Konopisk 2008
-III miejsce Karolina Wareliś w Powiatowym Konkursie Literackim „ Gdy gwiazda wieczorna zabłysnie” 2008
-III miejsce Julianna Gasiak w Gminnym Konkursie Plastycznym „ Ozdoba stołu wielkanocnego” 2008
-III miejsce Sandra Janik w Gminnym Konkursie Plastycznym „ Ozdoba stołu wielkanocnego” 2008
-wyróżnienie Mateusz Pyrkosz w Konkursie świątecznym EFS 2009
-wyróżnienie S.Wareliś 2008 Konkurs „ Ozdoby bibułkowe”
-wyróżnienie Paulina Adamus w Powiatowym Konkursie Literackim „ Gdy gwiazda wieczorna zabłysnie” 2008

KONKURSY GMINNE:

-I miejsce Patrycja Trzepizur w VI Gminnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej „ Mój dom – Europa” 2010
-I miejsce Adrianna Żurek Przegląd Kolęd i Pastorałek Aleksandria 2010
-I miejsce Przyrodnicze Biegi Przełajowe ( M.Turski, T. Tomżyński, K. Stoparek )2009/10
-I miejsce w Przyrodniczych Biegach Przełajowych ( R. Pyrkosz, K. Kowalik, T. Tomżyński ) 2008/09
-I miejsce Patrycja Trzepizur w Gminnym Konkursie Ortograficzno- Gramatycznym 2008
-I miejsce Kamila Merc w Gminnym Konkursie „ Bezpieczna droga do szkoły” 2008
-I miejsce K. Golis Gminny Konkurs plastyczny „Portret misjonarza” 2009
-I miejsce J. Gasiak Gminny majowy turniej tenisa stołowego 2008
-I miejsce Dorota Chmielewska Gminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym 2008
-II miejsce Fabian Gasiak w Gminym Konkursie „ Bezpieczna droga do szkoły” 2009/10
-II miejsce Karolina Wareliś w Gminnym Konkursie Ortograficzno- Gramatycznym 2008
-II miejsce Dożynkowy Gminny Turniej Piłki Halowej chłopców 2008/09
-II miejsce Gminny Turniej Dożynkowy Dwa Ognie 2008/09
-II miejsce w Turnieju Zwinnościowym chłopców 2008/09
-II miejsce w Turnieju Zwinnościowym dziewcząt 2008/09
-II miejsce Tomasz Tomżyński w Gminnym Konkursie „ Bezpieczna droga do szkoły” 2008
-II miejsce Wiktoria Hanak w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego 2008
-II miejsce Dominika Piotrowska Konkurs plastyczny „ Portret misjonarza” - 2009
-II miejsce Kamil Golis Konkurs „ Bezpieczna droga do szkoły” - 2009
-II miejsce Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2009 drużynowo
-II miejsce J.Gasiak Mistrzostwa LA w biegu średnim 2008
-II miejsce D. Chmielewska Mistrzostwa LA w rzucie p. palantową 2008
-II miejsce E.Dziubińska Mistrzostwa LA w skoku w dal 2009
-II miejsce O.Krupińska Mistrzostwa LA w biegu na 60m 2009
-III miejsce Klaudia Chmielewska w gminnym parafialnym konkursie plastycznym „ Praca kapłana”
-III miejsce Emil Kędlarski Konkurs „ Bezpieczna droga do szkoły” - 2009
-III miejsce D.Chmielewska Gminny majowy turniej tenisa stołowego 2008
-III miejsce Rafał Pyrkosz Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej 2008
-III miejsce w Turnieju piłki nożnej „Orlik 2012”
-III miejsce oddział przedszkolny w Gminnym Konkursie Plastycznym „ Ozdoba stołu wielkanocnego” 2008
-Wyróżnienie Karolina Janik w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek 2010
-Wyróżnienie Karolina Janik w Gminnym Konkursie Recytatorskim 2008
-Wyróżnienie Mateusz Turski Konkurs plastyczny „ Portret misjonarza”2008/09
-Wyróżnienie Karolina Janik w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek 2008
-I miejsce Patrycja Trzepizur w V Gminnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej 2010
-III miejsce w gminnym Przeglądzie Piosenki Harcerskiej i Turystycznej ,,Nasze Śpiewogranie”
-Nagroda Częstochowskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole w roku szkolnym 2009/2010
za osiągnięcia w różnych dziedzinach życia szkolnego i pozaszkolnego dla Tomasza Tomżyńskiego
-Nagroda Częstochowskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole w roku szkolnym 2008/2009
za osiągnięcia w różnych dziedzinach życia szkolnego i pozaszkolnego dla Patrycji Trzepizur
-Nagroda Częstochowskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole w roku szkolnym 2007/2008
za osiągnięcia w różnych dziedzinach życia szkolnego i pozaszkolnego, szczególnie za osiągnięcia sportowe dla Julianny Gasiak

 
Nawigacja: Home Szkoły i przedszkola Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łaźcu

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj38
Wszystkie w tygodniu704
Ostatni miesiąc1174
Suma wejść467810