DZIEŃ DZIECKA Z GCKiR

Email Drukuj PDF

Baloniada, dmuchańce, wspólne malowanie obrazu, karaoke, konkursy z nagrodami, słodki poczęstunek – te i wiele innych atrakcji czekało na młodych mieszkańców gminy Konopiska podczas wyjątkowej uroczystości z okazji Dnia Dziecka zorganizowanej przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji.
Wielogodzinną zabawę rozpoczęła nauka choreografii „Gangham Style”, którą przygotowała i poprowadziła  Karolina Słowik. Taniec – w finale - zakończył się wyborem króla i królowej balu. Zwolennicy aktywnego spędzania wolnego czasu mieli do wyboru udział w zabawach sportowo-rekreacyjnych, zjazd po dmuchanej zjeżdżalni bądź „walkę” na macie sumo.
Najmłodsi uczestnicy chętnie tworzyli wspólny obraz, odbijając ufarbowane dłonie na pokaźnych rozmiarów płótnie i podpisując swe dzieło imieniem.
Humor dopisywał zarówno dzieciom jak i opiekunom.   Przy stoliczku z farbami do malowania twarzy kolejka nie malała, a wata cukrowa, słodkie napoje i przekąski rozpieszczały podniebienia małych „podjadków”. Zabawa skończyła się późnym popołudniem, ale energii dzieci bawiących się podczas środowej imprezy starczyłoby na co najmniej kilka dni.
Dzień Dziecka to jedno z najprzyjemniejszych wydarzeń w roku! Radość i uśmiechy są najważniejszym argumentem, dla którego GCKiR tak chętnie przystępuje do organizacji tego wyjątkowego, dziecięcego święta. Na przekór deszczowej pogodzie – impreza zakończyła się wielkim sukcesem! Po raz kolejny słowa Janusza Korczaka mają swe potwierdzenie! To prawda -  „Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat”!

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji  serdecznie dziękuje za okazaną pomoc dziewczętom z zespołu tanecznego „Afera”.

GCKiR

FOTORELACJA

 
Nawigacja: Home Kultura DZIEŃ DZIECKA Z GCKiR

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj5
Wszystkie w tygodniu5
Ostatni miesiąc207
Suma wejść466549