INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

Email Drukuj PDF

W sobotę, 13 kwietnia, gmina Mstów gościła najlepszych tenisistów stołowych z powiatu częstochowskiego. Na zawody przyjechało ponad 140 uczestników, tym razem gminę Konopiska reprezentowali najmłodsi, starsze roczniki  zatrzymała nauka /przygotowują się do matury/ oraz praca zawodowa.

Wspaniale zaprezentowali się nasi żacy ze szkoły w Aleksandrii, w najliczniej obsadzonej konkurencji zdobyli 3 medale indywidualnie.

Mistrzynią powiatu została Melisa Kotas, vicemistrzynią – Emilia Skwara,  IV miejsce wywalczyła Karolina Skaczyło.Wszystkie dziewczynki są uczennicami IV klasy, za rok walczyć będą w kategorii młodziczek. Wśród chłopców vicemistrzowski tytuł zdobył Damian Zaremba, przez cztery kolejne lata reprezentował nas w kategorii żaków, zawsze wracał ze zdobytym medalem. V miejsce w tej kategorii zdobył Krystian Drobina, VII Kamil Wolski –bardzo udany debiut Kamila na zawodach rangi powiatowej.

Najbliższy turniej tenisowy odbędzie się w niedzielę 5 maja w Konopiskach, w ramach Turnieju Sołectw. O godz. 10 zawody rozpoczynają szkoły podstawowe /żacy, młodzicy/, o godz. 12 – pozostali uczestnicy /kadeci, juniorzy, seniorzy/.